Pobierz prezentację
i obejrzyj webinar

SPRAWDŹ CO JESZCZE DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁAM!

Jak wrócić do formy po ciąży nawet po cięciu cesarskim

1-4 kwietnia odbędzie się niesamowita konferencja „Sylwetka na lata” pod patronatem REPs.
4 dni dawki wiedzy i sprawdzonych informacji na temat zdrowia, treningu oraz lepszego samopoczucia, nie tylko na kilka miesięcy ale na lata.
Mój moduł odbędzie się 4 kwietnia o 12:00 – mój temat to 
„Jak wrócić do formy po ciąży zwłaszcza po cięciu cesarskim”

Cały program sprawdź poniżej.

 

Użyj kodu: 041200 i skorzystaj z 20% zniżki

 

Konferencja Sylwetka na lata

Konferencja online

  • 50 prelengentów 
  • 50 różnych tematów
  • praktyczna wiedza podana w pigułce
  • prezenty przygotowane przez prelengentów ( trenerów, dietetyków, psychologów)

 

Cena regularna 150zł

Najczęściej zadawane pytania

Jestem w ciąży czy skorzystam z tej wiedzy?

Świetnie, że jesteś i pytasz!
Tą sprawdzoną wiedzę będziesz mogła wprowadzić na każdym etapie życie, nie będziesz musieć tracić czasu w przeszukiwaniu internetu w gąszczu niesprawdzonych informacji.

Jestem po cięciu cesarskim, czy dowiem się jak wrócić do formy?

Oczywiście, że tak!
Będzie dedykowany moduł z odpowienimi wskazówkami i tipami oraz niespodzianką na koniec wykładu.

Nie mogę być na żywo online w każdy dzień, czy stracę wykłady?

Nic nie szkodzi, gdyż dostęp do wykładów dostajesz na rok i będziesz mogła odtwarzać w dowolnym dla Ciebie momencie.

Mam problemy zdrowotne, nie wiem czy to dla mnie?

Sprawdź tematy wykładów, natomiast jestem przekonana, że wprowadzając wskazówki, będziesz mogła komplekosowo zająć się sobą.

Bardzo boli mnie kręgosłup, czy te ćwiczenia będą dla mnie odpowiednie?

Ból kręgosłupa może być spowodowany licznymi przeciążeniami, od braku ruchu, trybu pracy siedzącej, obciążenia ciążą, porodem, a następnie opieką nad dzieckiem.
W programi znajdziesz też ćwiczenia typu pilates, które pomogą Ci w tym by wzmocnić mięśnie wzdłuż kręgosłupa i zniwelować ból, który się pojawił.
UWAGA! Jeśli stan kręgosłupa mocno Cię niepokoi, sprawdź, czy nie dzieje się tam coś złego… dyskopatia, kręgozmyk itd.  Wtedy trzeba zacząć od specjalisty w tym kierunku, a potem zapraszam do mnie.

Jak najlepiej zaplanować trening?

Polecam Ci usiądź na chwilę i zastanów się gdzie masz w ciągu dnia, tygodnia przestrzeń na to by działać z treningiem. Czy jest to wczesny ranek zanim wszyscy wstaną i masz czas dla siebie i w ciszy i spokoju robisz trening, potem prysznic i z taką mocną dawką endorfin i energii zaczynasz dzień??
Czy może po pracy, w trakcie pracy (jeśli jesteś na home office) – świetnie pobudzi do działania i myślenia, gdy mamy zjazd energetyczny w ciągu dnia.
Jeśli tak jak ja uwielbiasz trenować popołudniu to pamiętaj nie zostawiaj treningu na sam koniec dnia… gdyż możesz być prawdopodobnie tak zmęczona, że już nic nie będzie Ci się chciało…a z pewnością nie trenować…

Co potrzebuje by zacząć?

Podczas programu wykorzystuje ciężar oraz hantelki i matę. Jeśli nie posiadasz sprzętu nic złego się nie dzieje, wystarczy że masz butelki z wodą, najlepiej 1 litr lub 1,5 litra. Zamiast maty wystarczy ręcznik!
Pamiętaj szukamy rozwiązań nie wymówek.
Chcesz się zaopatrzyć w dobry sprzęt polecam z https://tiguarfitness.com/pl/ na hasło NORDFIT masz -10% zniżki

Ile jestem w stanie schudnąć w ciągu tych 4 tygodni?

Biorąc pod uwagę, że standardowo zdrowa osoba chudnie od 0,5 do 1 kg (w skrajnych przypadkach nawet do 2kg) to mamy 3 tygodnie współpracy czyli mamy od 1,5-do 3kg ( w skrajnym przypadku nawet 6kg) to w opcji samego Fit kalendarza. Kontynuując program przez 3 miesiące jesteś wstanie zredukować tkankę tłuszczową o 6-12kg ( w skrajnym przypadku nawet do 24kg – skrajne przypadki dotyczą osób z dużą otyłością bez problemów zdrowotnych jak hashimoto, Instulinooporoność, cukrzyca itd.)

REGULAMIN

Co mi się podoba? Tego ująć nie mogę w jednym zdaniu, Basia to osoba która robi to co kocha i wie co robi. Swoje treningi prowadzi z pasją i zaangażowaniem w to co oczekuje od niej klient. Ja przychodząc pierwszy raz na konsultacje pomyślałam ok 5min i pewnie tyle, a jednak się pomyliłam i to bardzo. Basia konsultuje z Toba każdy najmniejszy szczegół historie Twoich chorób, jakich kontuzji, posturę ciała omawia posiłki i przede wszystkim Twój wlasny cel. Po co przyszedłeś i jaki jest Cel. Wywarła na mnie mega wrażenie a moim celem było 10kg mniej w co oczywiście nie wierzyłam… Basia powiedziała “Gosia może lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować i przyjmijmy na początek cel 5kg…” Pomyślałam ok. i wiecie co było warto!!! Mimo, że były chwile zwątpień u bólu, to zacisnęłam poślady i powiedziałam, ze dam rady a Basia zawsze mi powtarza dasz rady! “Gosia wytrzymaj” i wytrzymałam. Niedługo skończę 36 spotkań które zmieniły bardzo moje życie, myślenie i dały wiarę w siebie z wynikiem na dzisiaj 8kg mniej. Cel prawie swój osiągnę dzięki najlepszej pani trener Basi. I na koniec wszystkim mamuśką, które uważają, ze nie dadzą rady życzę takiej właśnie wiary w siebie! POLECAM TRENING Z BASIĄ PO STO KROĆ!!!

Małgorzata Bednarz

Bardzo pozytywna energia, którą każdy od razu wyczuwa. Z jej pomocą zyskałam znacznie więcej, niż sama chciałam osiągnąć, a tym samym efekty są wręcz zaskakujące, gdzie wydawać by się mogło, że praca nad sobą, to jedynie trud- przy ogromnej wiedzy Basi i jej wspaniałemu kontaktowi z drugim człowiekiem, można w bardzo przyjemny sposób zmienić swoje podejście i swoje ciało. I czerpać ze strumienia zwanego:satysfakcja! Liczę,że to uczucie pomoże na stałe rozgościć się moim zdrowym nawykom w codzienności! GORĄCO POLECAM!!!
Katarzyna Guzik

Polecam współpracę z Basia. najgorzej się zmobilizować do działania… a Basia skutecznie mobilizuje i co najważniejsze widać tego efekty ☺️
Kamila Wronka

Te 2 tygodnie tak szybko zleciały 🙂 ja do tej pory w jeden dzień nie wykonałam treningu ale za to na drugi dzień go nadrobiłam 💪 ciesze się ze wydrukowałam kalendarz adwentowy bo to motywuje mnie do codziennych ćwiczeń 😍 uważam, że treningi są super dobrane 🙂 ja u siebie buduje nawyk codziennej i systematycznej aktywności fizycznej! Dzięki 

Barbara Fila-Chwiej

 😍

Anna C.

Fizjoterapeutka